Julebasaren kan kun fungere, fordi så mange arbejder frivilligt. Hvis du har lyst til at være med, er der rig mulighed for det. 

 

Småkagebagning: Kontakt Mette Vendelbo på mette@vendelbo.name

Køkkenet: Kontakt Karina Elmquist på elmquist@t-online.de

Opstilling og oprydning: Kontakt Mogens Bach Nielsen på mbn@pt.lu

Lotteri: Kontakt Claus Sigersted på Claus.Sigersted@gmail.com

Bogboden: Kontakt Mads Outzen på mnoutzen@gmail.com

Den grønne Bod: Kontakt Kirsten Brun på kbrun@pt.lu

Syboden: Kontakt Rikke Rowledge på Rikke.Rowledge@gmail.com